Dla firm

Warsztaty dla firm

Praca z ciałem to wiele wymiarów, które wzajemnie się przeplatają.

Mamy tu czystą biomechanikę- jak działa ciało jako system szkieletowo-mięśniowy- maszyna, która przenosi nas z miejsca na miejsce i należy tak o nią dbać, żeby pełniła swoje funkcje możliwie jak najdłużej, najlepiej bez bólu.

Myślę tu też o napięciach mięśniowych, które cały czas wysyłają informacje do mózgu, a on musi je przeanalizować i wybrać te, które są ważne- duże napięcia tworzą bałagan informacyjny, a możliwość skupienia uwagi, kreatywnego myślenia, uczenia się itp. jest znacznie utrudniona, często niemożliwa.

Widzę tu odruchy i wzorce ruchowe, które z jednej strony wpływają na biomechanikę ciała i przeciążenia jego elementów, a z drugiej są „programem podstawowym” w naszym mózgu, na którym kształtowane są inne umiejętności.

Wyobrażam sobie budowanie zespołów, w których poszczególni członkowie poznają swoje możliwości i zrozumieją się nawzajem, dzięki czemu szukają sposobów uzupełniania projektów zamiast walki o swój punkt widzenia.

Marzę o człowieku wolnym od bólu i tworzącym bez przemęczenia, bo rozumie on potrzeby swojego ciała, potrafi je odczytywać i dawać mu wszystko, czego potrzebuje dla wydajnej pracy.

Możliwe, że szukasz kogoś, kto da Twojemu zespołowi wiedzę i umiejętności pracy z ciałem dla zdrowia fizycznego. A może szukasz sposobów poprawy wydajności pracy (zarówno fizycznej jak i umysłowej)? Może jesteś managerem, który chce lepiej zrozumieć swój zespół i dowiedzieć się jak efektywniej wykorzystywać talenty poszczególnych jego członków?

Z pasją i dla pasji tworzę warsztaty dla firm. Uczę Was pracy z ciałem na różnych poziomach, w zależności od potrzeb. Zainteresowani? Zapraszam do współpracy 😀