centrum zdrowia i fizjoterapii kobiet

O nas

Olga Trybel- fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta, Ratownik Medyczny, Nauczyciel praktycznej nauki zawodów, Matka trójki dzieci, Właściciel FizjoLady.

Przez 11 lat pracowałam ze sportowcami, w latach 2015-2017 byłam fizjoterapeutą Opery na Zamku w Szczecinie, gdzie pracowałam z tancerzami baletu. Od porodu najmłodszego syna, który zakończył się wieloma komplikacjami w moim ciele, rozpoczęłam naukę fizjoterapii kobiet i stwierdziłam, że należy o tym mówić. Koniec z tematami tabu 😉 Uczmy się, rozwijajmy, stawajmy się Kobietami!

Kursy, szkolenia, turnusy:

 • -2006- Kinezjologia Edukacyjna metodą Dennisonów
 • -2007- Terapia Taktylna Swietłany Masgutowej
 • -2008- Integracja Schematów Odruchów wg. Koncepcji Swietłany Masgutowej
 • -2009- Turnus rehabilitacyjno-terapeutyczny w Krynicy-Zdrój w tym 110 godzin wykładów, terapii i warszatów
 • -2013- Kinesiology Taping podstawowy
 • -2013- Terapia Punktów Spustowych
 • -2013- Kinesiology Taping zaawansowany
 • -2014- Anatomy Trains I
 • -2016- Warsztat autoterapii bólów kręgosłupa
 • -2016- Certyfikowany Kurs Fizjoterapii Kobiet
 • -2017-BeBo I-III zakończony egzaminem- Certyfikowany Terapeuta BeBo
 • -2017- Dry needling- kurs suchego igłowania
 • -2017- Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization

Kontakt (tylko w pilnych sprawach, umówienie wizyty w zakładce „rezerwacje”) 609-88-22-29

DietMed.clinic

To profesjonalna poradnia dietetyczna o profilu medycznym, którą tworzą wykształcone dietetyczki – kobiety rozumiejące potrzeby zmieniającego się, pędzącego i wymagającego świata. W świadomym społeczeństwie zadaniem dietetyka nie jest tylko układanie indywidualnych diet o standardach medycznych. Swoją wiedzą i zaangażowaniem chcemy zmieniać świat ale rozumiemy, że wszelkich zmian należy dokonywać od podstaw. Dlatego właśnie powstał DietMed.clinic – miejsce w którym słowo „dieta” nie oznacza jedynie sposobu żywienia, ale nowy, lepszy, pełniejszy sposób na życie. Każdy jadłospis jest

wykonywany pod preferencje, uwarunkowania metaboliczne i zdrowotne oraz rytm życia pacjenta. Dietetyka, jak każda nauka medyczna, jest niesamowicie szybko rozwijającą się i zmieniającą dziedziną. Nasze diety są zgodne z obowiązującymi wytycznymi polskich i światowych organizacji prozdrowotnych oraz nieustannie weryfikowane z najnowszymi odkryciami i trendami we współczesnej dietetyce.

Jesteś rozczarowana „magicznymi” dietami z Internetu? Nigdy nie zaproponujemy Ci gotowca. Rozumiemy, że ciężko jest przystosować się do nowej diety – w DietMed.clinic to dieta musi się dostosować do Ciebie. Nie lubisz ogórków? Kochasz awokado, nie masz blendera lub robisz zakupy tylko w sklepie konkretnej sieci? Dla nas to normalne, że dieta musi pasować przede wszystkim do Ciebie samej!

Wierzymy, że wszystko zaczyna się od żywienia i że to odpowiednia dieta jest poszukiwanym od zawsze eliksirem długowieczności. Chcemy aby poznały wszystkie kobiety!

Paula Bieczyńska- Winnicka

Psycholog. Psychoterapeuta systemowy w trakcie procesu certyfikacji.

Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych i młodzieży. Pracuje indywidualnie, z parami oraz rodzinami.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy jako psycholog z osobami niepełnosprawnymi i ich rodzinami w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu, w Niepublicznym Przedszkolu „Tęczowa Kraina” oraz w Warsztatach Terapii Zajęciowej.

Prywatnie- mama, żona… i pasjonatka podróży.

Eliza Omelańczuk- psycholog

Psycholog, psychoterapeuta, trener, seksuolog, socjolog doradztwa psychospołecznego.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej oraz Kolegium Kształcenia Podyplomowego w zakresie psychoterapii (analitycznej, eriksonowskiej, poznawczo-behawioralnej, integratywnej) oraz seksuologii.
Pracuję w nurcie integratywnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą opieką superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy oraz bogatą wiedzą praktyczną. Swój Gabinet Psychologiczno-Terapeutyczny w Mierzynie k/ Szczecina prowadzę od 2010 roku. Oferuję Państwu profesjonalną pomoc psychologiczną, terapeutyczną oraz seksuologiczną.
Pracuję z osobami, które mają trudności związane z emocjami: stresem, lękiem, nerwicą, trudności w relacjach z drugim człowiekiem, mają problemy w komunikacji z innymi ludźmi, partnerem, dziećmi, niską samooceną, odżywianiem, reakcjami somatycznymi organizmu oraz doświadczają trudności z niepłodnością czy są na rozdrożu w swojej drodze życiowej.
Na co dzień szczęśliwa mama i żona. Posiadaczka psa i kota. Pozytywnie nastawiona do życia, ludzi oraz zwierząt.
 W FizjoLady przyjmuję w środy w godzinach 17-22.
 Wizyty po wcześniejszym umówieniu:
91 35 10 599 | 508 288 902
 Lub przez stronę:

Ada Stefańska- doradca chustowy, instruktor masażu shantala,

Jestem mamą Mikołaja i Maksymiliana, dzięki którym odkryłam świat chustonoszenia i rodzicielstwa bliskości. Szkolenie na Doradcę Noszenia Dzieci ukończyłam w 2013 roku. Jestem również Instruktorem Masażu Shantala oraz Promotorem Karmienia Piersią. Na co dzień swoją działalność prowadzę jako Rozwojownia Mamina na terenie województwa zachodniopomorskiego- głównie w Szczecinie i Stargardzie.
Szkolenia oraz Konferencje:
 • Kurs Masażu Shantala w Polskiej Szkole Masażu Shantala (2012)
 • Kurs na Doradcę Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich (2013)
 • Kurs na Promotora Karmienia Piersią (2016)
 • Studia Podyplomowe Żywienie człowieka i promocja zdrowia (2016-2018)
 • Konferencja Bliskości (Warszawa 2013 i 2015)
 • Konferencja Dobry Poród- Silna Rodzina (Poznań 2014)
 • Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci (Poznań 2015, 2016, 2017)
 • Konferencja Opieka Okołoporodowa- ujęcie interedyscyplinarne (Szczecin 2017)

Kontakt do Ady: 793160301